Viimased uudised

Esinduse uus hoone Punane 74a sai juba aastaseks

2013 septembris avati pidulikult Harley Davidson Tallinn uus esindushoone.

Ruumid läbi kolme korruse, kus keldrikorrusel showroom kasutatud ratastele, töökoda ja motohotell klientide ratastele hooajaväliseks hoidmiseks.

Esimesel korrusel showroom uutele ratastele, lisaks sõiduvarustus, vabaajariided ja aksessuaarid.

Hoone teisel korrusel on üldkasutatavad olmeruumid ja nõupidamiste boksid koosolekute läbiviimiseks.

Euroopa esinduste seas vägagi originaalse sisekujundusliku ja arhitektuurilise lahenduse saanud hoone on pälvinud klientidelt palju kiidusõnu.

See aasta tõi esindusele ka mitmeid üritusi, haaramaks kaasa vanu ja uusi kliente. Veebruaris tegime klientidele Open House ürituse Eesti Vabariigi aastapäeva puhul.

Aprillis toimus Open House üritus seoses MY14,5 kolme uue mudeliga - Street Bob Special, SuperLow 1200T ja Low Rider. Majavälisteks üritusteks oli MotoExotika Tartus, kus loosisime välja tuliuue ratta.

Samuti näitasime uusi demorattaid Pärnus motohooaja avamisel, olles toeks ja abiks headele klientidele ning partneritele MC Wildcards-st.

Mai lõpus toimus einduses üritus Harley on Tour, kus inimesed said proovida peaaegu kõiki HD valikus olevaid mudeleid. Tehti korralikult turvatud ühissõite Tallinna lähiümbruse looduskaunites kohtades.

Juuni alguses osalesime HD Super Rally-l lauluväljakul ja see üritus tõi meie esindusele palju külalisi üle Euroopa. Väga tähtis külaline oli Bill Davidson koos oma saatjaskonnaga. Ta tutvus meie esinduse ruumide

ja tööga, tehti palju ühispilte ning suurimaks tunnustuseks meile oli tema rahulolu. 27 september korraldasime Open House ürituse MY15 ehk siis 2015 aasta mudelite tutvustus. Kliendid said vaadata ja proovida

uut Road Glide Specialit ja Street Glide Specialit, samuti uut Street 750-t.

Esimene aasta on näidanud esinduse hoone head funktsionaalsust ja asukoht on olnud klientidele vastuvõetav ning leitav. Anname endast parima, et see oleks, saaks ja jääks kõigi Eesti Harley sõprade

kogunemiskohaks.