Viimased uudised

HARLEY-DAVIDSON KÄIVITAB ÜLIMA PROOVISÕIDU KONKURSI.


Võtke proovisõiduks Dark Custom ™ mudelite hulgast ratas ja võida kõik kulud kaetud reis USA-sse, et disainida ja luua oma custom mootorratas koos Harley® peastilistiga.

Oxford (September 8th, 2015) Harley-Davidson kuulutas täna välja Euroopat, Lähis-Ida ja Aafrikat hõlmava võistluse sõitjatele, et võita ainult-ükskord-elus auhind. Vali endale proovisõiduks ükskõik milline Harley-Davidson Dark Custom ™ mootorratas, sealhulgas ümberlaetud 2016 Iron 883 ™ või Forty-Eight® mudelid, proovisõidu teinud ratturid osalevad konkursil, kus auhinnaks võib võita Sinu enda Dark Custom ™ mootorratta, mis on disainitud Harley-Davidsoni vanemdisaineri Dais Nagao poolt.

Võitnud rattur saab valida ükskõik millise Dark Custom ™ mootorratta ja Milwaukees, USA-s selle koos Dais Nagaoga disainida oma unistuste rattaks. Antud kavandi järgi ehitatakse kohaliku diileri juures see ratas ka valmis.

Reis sisaldab veel VIP tuuri Milwaukeesse, Harley-Davidsoni koju, kus võitja majutatakse kohalikus hotellis. Saate käia Harley-Davidsoni muuseumis ning pakutakse pileteid kohalikele muusika ja spordiüritustele.

See ülim proovisõidu kogemus ei lõppe veel seal. Kõik kulud kaetakse ja avaneb võimalus külastada Californiat. Ekskursdioon LA-sse koos kohaliku giidiga, surfikursustele minna ja samuti saate piletid kontserditele.

Selle mälestuste rikka kogemuse jäädvustamiseks annab Harley-Davidson võitjale kaamera, et saaksite hiljem oma elamusi teistega jagada. Pakkumine sisaldab ka restoranide külastusi ning H-D Black Label Kollektsiooni riideid kandmiseks.

Võistlusel osalemiseks peate endale broneerima proovisõiduks ühe Harley-Davidson’s Dark™ Custom mudelitest nagu Harley-Davidson Street® 750, Iron 883™, Forty-Eight®, Street Bob®, Street Bob® Special ja Fat Bob®.