Harley-Davidson®-I ametlikud rendimootorrattad

Harley-Davidson®-I ametlikud rendimootorrattad

Tahaksid tunda tõelist vabadust ja põgeneda argipäevast?
Harley-Davidsoni Tallinna esindus annab sulle selle võimaluse!
Meilt on võimalik rentida nii uusi kui ka kasutatud rattaid!

Broneerimiseks võta ühendust  / For reservations, please contact:
(+372) 5015680  või/or margus@harley-davidson.ee

Opening hours:
Monday to Friday 9:00 to 18:00
Saturday 10:00 to 16:00

 HINNAKIRJAGA TUTVUMISEKS VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Harley-Davidson®-i ametlik mootorrattarent on lihtne viis maanteele minekuks ja uusima Harley-Davidsoni mudeliga sõitmiseks, olgu siis teie elukoha naabruses või siis abikaasale üllatussõit maale suvilasse. Võib-olla olete puhkusele minemas ja ihkate kruiisida piki Põhjarannikut, siksakitada läbi Lõuna-Eesti tõusude ja languste. Vahest soovite enne ostu tegemist pikemat prooviaega. Ehk on teie mootorratas hoolduses ja te ei jõua ära oodata, millal saab sõitma minna. Või olete äri- või lõbureisil ja soovite oma retke väikese energiasüstiga elavdada. Olgu teie plaani millised tahes, nautige oma järgmisel sõidul Harley-Davidson® ametliku mootorrattarendi legendaarset kvaliteeti ja teenindust.

Renditingimused
Standardtingimustel rendime tsikleid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 21 aastat vanad ja omavad A-kategooria juhiluba (vähemalt 2 aastat). Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt tsikli väärtusele.
Rentimiseks vajalik broneering vähemalt 2 tööpäeva enne rendiperioodi algust. Maksmine ainult ettemaksuarve alusel ja krediit- või deebetkaardiga enne rendiperioodi algust. Harley-Davidson®Tallinn jätab endale õiguse meile tundmatu isiku korral keelduda rendist, nõuda suuremat deposiiti või käendaja lisamist rendilepingule. Rendiaega arvestame: päev: hommikul 10.00 kuni järgmise päeva hommikul 10.00; nädalavahetus: reedel kella 16.00 esmaspäeval 12.00; nädal: 7 kalendripäeva. Säästunädal: esmaspäev 10.00 kuni reede 16.00. Mõistliku kilometraazhi põhimõte – läbisõit ei ole piiratud aga palun teatage meile, kui kavatsete sõita üle 500 kilomeetri päevas.  Kõiki Harley-Davidson Tallinn veebilehe külastuse ja tellimuse esitamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Me ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Harley-Davidson Tallinn andmebaasist. Kui soovite rohkem infot saada või rendiratast broneerida, siis võtke meiega ühendust. Broneerimiseks võta ühendust:(+372)  5015680  või  margus@harley-davidson.ee