Meist

Meist

Harley-Davidson, Inc missioon: "Me täidame unistusi tsiklisõidust saadavate elamuste kaudu, pakkudes tsiklirahvale ja laiemale üldsusele üha suuremat valikut mootorrattaid ja bränditooteid ning teenuseid valitud turusegmentides."

1998.a. loodud ettevõte OÜ Värvaltrans on olnud turul tuntud ja kõrge mainega tegija. Just nemad lõid 2008 aastal registreeritud tütarfirma Moto Estonia OÜ, mis alustas Tallinnas Punasel tänaval tegevust nime all Red Street Motorcycles ning millest aastal 2011 saigi Harley Davidson Tallinn ehk ametlik esindus Eesti Vabariigis. OÜ Moto Estonia on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, mille omanikeks on Ott Mesikäpp 50% osalusega ja Imre Laheäär 50% osalusega.

Võtsime suure vastutustundega hoida seda sajandist vanemat ja Milwaukeest pärinevat legendi. Esinduse avamine ei seisnenud lihtsalt Bar&Shield logo seina külge kruvimises. Palju õppimist, infovahetust ja Bar&Shield logoga kaasnevate põhiväärtuste selgeks tegemist.

2013 sügisel avasime oma uue esindushoone Punane 74a, mis on oma sisearhitektuuriliselt lahenduselt ainulaadne isegi Euroopas. Esindus on näidanud esimese tööaastaga, et kliendid on selle omaks võtnud ning koos tehtud üritused pole neid külmaks jätnud.

Olla suure kontserni liige, annab meile palju võimalusi tegutsemiseks ja klientide kaasa haaramiseks. Kõigil on võimalus läbi esinduse hankida endale vajalikku infot meie kaubamärgi kohta ning avaldada arvamust. Üks peamisi Harley Davidsoni põhiväärtusi on ausus. Oleme alati püüdnud seda järgida ja meie töötajad hoiavad meeles rahvaväljendit - Nagu küla koerale nii koer külale.Väärtused on kogu Harley Davidsoni äri südameks, nad juhivad meid tegutsedes
ja aitavad meie töötajatel teha otsuseid igal tasandil.

RÄÄGI ALATI TÕTT 

OLE ÕIGLANE 

PEA OMA LUBADUSI 

AUSTA IGAT INIMEST 

JULGUSTA TEADMISHIMU