MotorClothes®-I rõivad & meened

MotorClothes®-I rõivad & meened

VALMISTAME MOOTORRATURITELE RÕIVAID JA VARUSTUST ALATES 1912. AASTAST. TEAME, MIDA VAJATE JA SOOVITE. TEEL OLLES JA T-SÄRGIL. MEIE TOOTED ON NII KVALITEETSED, ET NAHKTAGIST SAAB AASTATEKS TEIE LAHUTAMATU KAASLANE. MEILT LEIATE KOGU VAJALIKU VARUSTUSE, ALATES PRAKTILISTEST VIHMARÕIVASTEST, KIIVRITEST JA MEHAANIKU TÖÖRÕIVASTEST NING LÕPETADES MOODSATE MOOTORRATTURITAGIDE JA RÕIVASTEGA, MIS AITAVAD TEIL END TUNDA HARLEY PERELIIKMENA KA SIIS, KUI LIIGUTE RINGI ILMA MOOTORRATTATA. PARIM VALIK ON HARLEY-DAVIDSON®-I EDASIMÜÜJA JUURES. ASTUGE LÄBI JA NAUTIGE NAHA LÕHNA. VALIGE ENDALE ÕIGE JA MEELEPÄRANE.

FXRG® KOLLEKTSIOON

PARIMA KVALITEEDIGA SÕIDUVARUSTUSE LEIATE FXRG®-KOLLEKTSIOONIST. 115 AASTA PIKKUSE SÕIDUKOGEMUSE PÕHJAL TEAME, MIDA MOOTORRATTUR VAJAB. SELLEST KOLLEKTSIOONIST LEIATE KÕIGE MOODSAMA JA USALDUSVÄÄRSEMA VARUSTUSE, MIS ON ENNAST TÕESTANUD KA TSIKLI SELJAS KILOMEETREID MÕÕTES. SEE AITAB TEIL SÕITA KAUGEMALE JA TUNDA ENNAST SADULAS MUGAVAMALT KA MUUTUVATES ILMASTIKUOLUDES. OLETE TÄPSELT NII HEA, KUI ON TEIE VARUSTUS. HÄID JA KAVLITEETSEID ASJU TASUB OSTA.

VAADAKE UUSIMAT TOOTEVALIKUT

VIEW BROCHURE

GENUINE MOTORCLOTHES® I KOLLEKTSIOON

HARLEY-DAVIDSON®-I KULTUSLIKUD SÕIDURÕIVAD JA -VARUSTUS. KLASSIKALINE, PILKUPÜÜDEV JA TUGEV KÕIGE VASTUPIDAVAMATEST MATERJALIDEST MOOTORRATTURITAGIDEGA SAATE SÕITA IGA ILMAGA. TÖÖKINDEL VARUSTUS. KÕIK, MIDA VAJATE, ALATES KIIVRITEST JA VIHMARÕIVASTEST NING LÕPETADES T-SÄRKIDE JA NOKAMÜTSIDEGA, PALJU ORANŽI JA MUSTA. NÄIDAKE KOGU MAAILMALE, MILLISEID VÄRVE TEIE EELISTATE. NEED ASJAD ON TEHTUD UHKUSEGA.

VIEW BROCHURE

1903 KOLLEKTSIOON

1903 KOLLEKTSIOON SAI ALGUSE MEIE 115 AASTAT KESTNUD KIREST KAHERATTALISTE VASTU. KLASSIKALISEST HARLEY-DAVIDSONI FIRMAGRAAFIKAST EESKUJU SAANUD, OTSEKUI MEIE AJALUGU. KÄSITSI TIKITUD KUJUNDUSELEMENDID. TIPPKVALITEEDIGA MATERJALID. ÜLE SAJA AASTA VANUNE PÄRAND ON AU SEES, KUID DISAIN JA FUNKTSIONAALSUS ON AJATUD. PESUEHTNE KAUP, MÕELDUD KANDMISEKS PESUEHTSALE HARLEY INIMESELE.

VIEW BROCHURE


GARAGE‘I KOLLEKTSIOON

GARAGE‘I KOLLEKTSIOON ON LIHTNE JA LAKOONILINE. ASKEETLIK, VASTUPIDAV JA TUGEV. NII, NAGU PEAB, SEST EESKUJU ON VÕETUD TÖÖRÕIVASTEST. ME RÄÄGIME TÖÖST, MIDA TEEVAD INIMESED, MUTRIVÕTI PEOS. KOLLEKTSIOONIST LEIAB KÕIKE, ALATES NAHKTAGIDEST JA -SAABASTEST NING LÕPETADES TÖÖSÄRKIDE JA NOKAMÜTSIDEGA.

VIEW BROCHURE

H-D® MOTOKOLLEKTSIOON

ANDSIME GAASI JA KUJUNDASIME MOODSA H-D®-MOTOKOLLEKTSIOONI. PEENED DISAINIELEMENDID. SELGED LÕIKED. MÕELDUD LIIKUVATELE INIMESTELE SÕIDUNAUDINGU ANDMISEKS JA NÄEVAD HEAD VÄLJA KA MUUL AJAL KANDES. TÄPSELT KEHA JÄRGI, NII ET RIIDED EI LAPERDA TUULES. NENDEST SAAB UUS KLASSIKA INIMESTELE, KELLELE MEELDIB KÕIK UUS.

SHOP NOW VIEW BROCHURE